PoznajProdukty.gofin.pl
Poznaj nasze produkty wydawnicze ZA DARMO !

Szanowni Państwo

Księgowi stawiają na GOFIN - to już pewne. O szerokim zainteresowaniu naszymi Czasopismami, Gazetą Podatkową i Serwisami internetowymi świadczy poziom ich sprzedaży oraz wyniki przeprowadzonych badań:
 • w zakresie rozpowszechniania,
 • oglądalności stron internetowych.

Od 31 lat dostarczamy firmom, instytucjom, a także klientom indywidualnym specjalistycznej wiedzy z zakresu podatków, rachunkowości, ubezpieczeń i prawa pracy. Cena jednostkowa naszych Czasopism jest zdecydowanie najniższa na rynku. Jeśli do tego dodamy niezwykłą popularność Czasopism GOFINu wśród księgowych w kraju -  to wybór może być tylko jeden !

baner_ksiegowi
baner_ksiegowi

Oferujemy najwyższej jakości merytorycznej produkty:

Liczby mówią same za siebie:
 • blisko 100 000 prenumerat w 2020 roku
 • ponad 87 000 artykułów dostępnych na www.sgk.gofin.pl
 • ponad 5 900 aktów prawnych na stronach wszystkich Serwisów internetowych Wydawnictwa
 • ponad 198 000 artykułów na www.gazetapodatkowa.pl
 • ponad 173 000 000 razy korzystano z druków zamieszczonych na stronie Wydawnictwa
Mamy wielotysięczne grono Prenumeratorów !

Sprzedaż wszystkich naszych Czasopism w 2020 roku osiągnęła poziom 80 500 egzemplarzy. To kolejny rok z tak dobrym wynikiem sprzedanych prenumerat. Od lat największą popularnością cieszy się, wydawany od początku istnienia Wydawnictwa, Biuletyn Informacyjny dla Służb Ekonomiczno-Finansowych. W 2020 roku jego sprzedaż wyniosła około 23 000 egzemplarzy, co stanowi blisko 30% ogólnej sprzedaży wszystkich tytułów Czasopism.

Średnia sprzedaż każdego numeru w styczniu 2020 roku Gazety Podatkowej to 17 598 szt., z czego ponad 73% to sprzedaż w prenumeracie.

Średnia prenumerata każdego numeru poszczególnych Czasopism w 2020 roku graph_1 Źródło: dane własne Wydawcy
Średnia sprzedaż i prenumerata każdego numeru Gazety Podatkowej w styczniu 2020 roku graph_2 Źródło: ZKDP (średnie rozpowszechnianie wydań drukowanych) dane ze stycznia 2020r.
Z naszych Serwisów internetowych korzystają miliony Internautów: *Źródło: Google Analytics, dane za miesiąc: styczeń 2020 r.

Nasze Czasopisma, Gazeta Podatkowa oraz Serwisy internetowe cieszą się dużym zaufaniem.

Wyniki dotychczasowej działalności utwierdzają nas w przekonaniu, że wydawane przez nas Czasopisma, Gazeta Podatkowa oraz Serwisy internetowe są niezbędne w wykonywaniu pracy i znajdują szerokie grono Odbiorców.

Aby spełniać wszystkie oczekiwania naszych Czytelników i tym samym stale podnosić użyteczność naszych poradników:
 • w Prenumeracie 2020 wprowadziliśmy przywilej dla Prenumeratorów Kompletu nr 1 oraz Prenumeratorów drukowanej lub internetowej wersji Gazety Podatkowej - pełny dostęp do Aplikacji mobinej GOFIN Gazeta Podatkowa. Dodatkowo nasi Klienci mogą korzystać (w ramach posiadanej prenumeraty) z Serwisu Tarcza Antykryzysowa, który wyjaśnia regulacje prawne mające na celu ochronę przedsiębiorców przed skutkami epidemii COVID-19. Warto tu też wspomnieć o niezwykle użytecznym Serwisie www.klasyfikacje.gofin.pl , w którym każdy może zapoznać się BEZPŁATNIE z nową, Polską Klasyfikacja Wyrobów i Usług 2015 oraz nową klasyfikacją CN 2020. Serwis posiada również bardzo pomocną wyszukiwarkę.
 • w Prenumeracie 2019 wprowadziliśmy przywilej dla Prenumeratorów Kompletu nr 1 lub Abonentów internetowego Serwisu Głównego Księgowego - pełny dostęp do mobilnej Aplikacji GOFIN SGK - kompleksowa wiedza w jednym miejscu. Prenumeratorom Kompletu nr 1 i/lub Kompletu nr 2 przysługuje również dostęp do PRZEWODNIKÓW on-line (Przewodnik Księgowego, Przewodnik Kadrowego, Przewodnik VAT) oraz Serwisu Indeks Księgowań FIRMA,
 • przygotowaliśmy Serwis Budżetowy - HIT Prenumeraty 2019 wraz z dodatkami:
  • Aplikacją mobilną GOFIN Serwis Budżetowy,
  • Serwisem Indeks Księgowań BUDŻET,
  • Newsletterem Budżetowym,
 • na bieżąco aktualizujemy wszystkie nasze POMOCNIKI Księgowego:
 • aktywnie współpracujemy z naszymi Odbiorcami - nasze produkty na bieżąco dostosowujemy do Państwa potrzeb, zarówno pod względem tematyki, jak i formy przekazu,
 • zagadnienia opracowujemy kompleksowo, co stanowi cenne i niezbędne źródło wiedzy z dziedziny podatków, rachunkowości, ubezpieczeń i prawa pracy - to fachowa pomoc nie tylko dla księgowych, zawsze na bieżąco poruszamy ważne, aktualne tematy,
 • komentujemy i służymy radą, jak stosować zmieniające się przepisy prawne,
 • proponujemy gotowe i szybkie rozwiązania - przedstawiamy praktyczne porady, wyjaśnienia i wskazówki, jak rozwiązać problemy, z którymi spotykają się w codziennej pracy nasi Czytelnicy.

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN ma świadomość społecznej odpowiedzialności ekologicznej.

W trosce o środowisko naturalne nasze Czasopisma drukujemy na nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska maszynach, na papierze od producentów, którzy wykorzystują drewno z kontrolowanych i odnawialnych zasobów leśnych.

Dziękujemy za wszystkie słowa uznania dla naszej pracy oraz pozytywne opinie zawarte w listach, rozmowach telefonicznych i mailach. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby nasze wydawnictwa spełniały coraz wyższe Państwa oczekiwania.

Życzymy wielu sukcesów

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN