PoznajProdukty.gofin.pl
Poznaj nasze produkty wydawnicze ZA DARMO !

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. jest firmą samodzielną i samowystarczalną, począwszy od zespołu redakcyjnego, a skończywszy na wysyłce gotowych publikacji. Posiadamy prężne wydawnictwo, doskonałą bazę poligraficzną oraz system dystrybucji i prenumeraty. W firmie zatrudnionych jest ponad 170 osób, a nad całością czuwa trzyosobowy Zarząd Spółki. Kształtowanie w świadomości pracowników zespołowej odpowiedzialności za wizerunek firmy to nasza droga do szeroko pojętej wysokiej jakości oferowanych przez nas wydawnictw.

Trzydziestojednoletni okres działalności umożliwił nam wypracowanie obecnej formy i stylu przekazywania informacji. Aktywna współpraca z Czytelnikami umożliwia nam poznawanie ich preferencji, dzięki czemu nasze publikacje na bieżąco dostosowywane są do potrzeb Odbiorców zarówno pod względem tematyki jak i formy przekazu. Nadal zgodnie z misją naszego wydawnictwa zamierzamy jak najlepiej realizować oczekiwania naszych Czytelników oferując publikacje, Czasopisma, wydawnictwa multimedialne i Gazetę o najwyższej jakości merytorycznej.

Poznaj całą historię Wydawnictwa »
about
Kontakt:

Aby uzyskać informacje o produktach i usługach Wydawnictwa, dokonać zamówień prenumeraty lub uzyskać poradę w zakresie korzystania z naszych produktów, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Godziny pracy konsultantów - od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 17:00, w innych godzinach prosimy o kontakt mailowy.

about_tel
Telefon 95 720 85 40 95 720 85 40 Bezpłatna infolinia 800 162 732 800 162 732
about_fax
Faks 95 720 85 60
about_mail
Adres do korespondencji Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. ul. Owocowa 8 66-400 Gorzów Wlkp.